Robbal2
Naujas vartotojas

Aprašymas

Apie mane
Esu būsimas trečio kurso studentas Kauno Technologijų Universitete, mano studijų programa: Informacinės sistemos. Pasižymiu puikiu kompiuteriniu raštingumu, gebu greitai orientuotis kompiuterio ir interneto aplinkoje greitai pasisavinu naujas žinias, išmokstu naujus dalykus, moku prisitaikyt. Puikios anglų(C1) ir lietuvių kalbų žinios, rusų kalbos pagrindai. Esu studentas, bet gebu puikiai organizuoti savo laiką, visur spėti ir reikiamus dalykus atlikti laiku. Protingai paskirstau savo gyvenimo prioritetus. Geri analitiniai įgūdžiai, loginis mąstymas, nuo mokyklos laiku mokiausi dalykus suprasti, o ne "iškalti".

Turiu patirties dirbant su Wordpress turinio valdymo sistema, su el. parduotuvėm dirbti dar neteko, tačiau kurti "one-pagerius" ar katalogo/prezentacinio pobūdžio svetaines tikrai gebu gerai. Moku dirbti su Elementor ir Divi page builder'iais, bet esu atvirais bet kuriem builder'iams. Gebu optimizuoti GTMetrix rodiklius (pagerinti svetainės užkrovimo greitį), padaryti svetainę pritaikytą mobiliesiems įrenginiams. Patinka krapštytis prie svetainių kuo įmanoma daugiau, kol viskas bus taip, kaip aš manau, jog yra geriausia, labai nemėgstu palikt netvarkos, nes pats nemėgstu lankytis tokiose svetainėse.

Taip pat turiu įgūdžių dirbti su Photoshop, Sony Vegas, galiu apdoroti video ir nuotraukas. Puikūs Office paketo įgūdžiai.


Ongoing Jobs

None

Posted Jobs

1

Cancelled Requests

None

Completed Jobs

None

Ongoing Requests

None

Posted Requests

None

Cancelled Jobs

None

Completed Requests

None

Robbal2's Portfelis

Robbal2's Jobs

Internetinės svetainės sukūrimas/priežiūra
Internetinės svetainės sukūrimas/priežiūra jūsų verslui arba asmeninėms reikmėms.Jei jums reikia internetinės svetainės - pataikėt būtent ten, kur reikia.Į mano darbą įeina: Hostingo, domeno...
30.00 €

Robbal2's Reviews

This user has no reviews.