Aprašymas

Apie mane
Esu būsimas trečio kurso studentas Kauno Technologijų Universitete, mano studijų programa: Informacinės sistemos. Pasižymiu puikiu kompiuteriniu raštingumu, gebu greitai orientuotis kompiuterio ir interneto aplinkoje greitai pasisavinu naujas žinias, išmokstu naujus dalykus, moku prisitaikyt. Puikios anglų(C1) ir lietuvių kalbų žinios, rusų kalbos pagrindai. Esu studentas, bet gebu puikiai organizuoti savo laiką, visur spėti ir reikiamus dalykus atlikti laiku. Protingai paskirstau savo gyvenimo prioritetus. Geri analitiniai įgūdžiai, loginis mąstymas, nuo mokyklos laiku mokiausi dalykus suprasti, o ne "iškalti".

Turiu patirties dirbant su Wordpress turinio valdymo sistema, su el. parduotuvėm dirbti dar neteko, tačiau kurti "one-pagerius" ar katalogo/prezentacinio pobūdžio svetaines tikrai gebu gerai. Moku dirbti su Elementor ir Divi page builder'iais, bet esu atvirais bet kuriem builder'iams. Gebu optimizuoti GTMetrix rodiklius (pagerinti svetainės užkrovimo greitį), padaryti svetainę pritaikytą mobiliesiems įrenginiams. Patinka krapštytis prie svetainių kuo įmanoma daugiau, kol viskas bus taip, kaip aš manau, jog yra geriausia, labai nemėgstu palikt netvarkos, nes pats nemėgstu lankytis tokiose svetainėse.

Taip pat turiu įgūdžių dirbti su Photoshop, Sony Vegas, galiu apdoroti video ir nuotraukas. Puikūs Office paketo įgūdžiai.


Robbal2's Portfelis

Robbal2's Jobs

Internetinės svetainės sukūrimas/priežiūra
0 (0)
30.00 €